Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

szkolenie 4785
Prawo pracy to bardzo zniuansowana dziedzina. Jednocześnie wiedza z tego zakresu przydaje się liderom właściwie każdego dnia. Niestety sytuacja prawna w naszym kraju nie ułatwia przyswojenia tych informacji, bo znajdują się one nie tylko w Kodeksie Pracy, ale też w różnorodnych ustawach i rozporządzeniach.

 

 

 

Prawo pracy to bardzo zniuansowana dziedzina. Jednocześnie wiedza z tego zakresu przydaje się liderom właściwie każdego dnia. Niestety sytuacja prawna w naszym kraju nie ułatwia przyswojenia tych informacji, bo znajdują się one nie tylko w Kodeksie Pracy, ale też w różnorodnych ustawach i rozporządzeniach. Odpowiadamy zatem dlaczego warto uczestniczyć w szkoleniach z prawa pracy.

 

Dlaczego warto skorzystać ze szkolenia z prawa pracy dla liderów?

  • Uporządkowanie dotychczasowej wiedzy

Liderzy zazwyczaj zgłaszają się na takie szkolenie, mając już pewne informacje w tym zakresie. Nierzadko jednak wymagane jest ich usystematyzowanie i uporządkowanie. Tylko w ten sposób można dynamicznie reagować na aktualne potrzeby.

  • Przyswojenie nowych informacji

Prawo się zmienia, a żeby móc go przestrzegać, trzeba być na bieżąco z aktualnymi przepisami. W natłoku innych obowiązków trudno może być wydzielić czas na takie odświeżenie i zaktualizowanie informacji. Bez tego lider nie może jednak ufać, że jego osądy i decyzje są słuszne. Uczestnictwo w szkoleniach poświęconych prawu pracy sprawi, że nowe zmiany nas nie ominą.

  • Skuteczniejsze planowanie

Program szkoleń zależy od konkretnego organizatora. Wiele kursów obejmuje zagadnienia związane z zarządzaniem czasem pracy oraz z elastycznością w planowaniu czasu pracy (takie kwestie podejmuje m.in. szkolenie organizowane przez Kancelarię Czyżowski Żukowski z Warszawy). Wiedza i cenne wskazówki przekazywane podczas zajęć tego typu może zostać wykorzystana w praktyce, podczas planowania procesów we własnym przedsiębiorstwie.

  • Atrakcyjna forma zajęć

Niestety nawet najbardziej przydatną wiedzę i najbardziej zajmujące tematy da się zaprezentować w nudny, nieatrakcyjny sposób. Rzetelni organizatorzy szkoleń z prawa pracy zwracają uwagę na to, żeby forma zajęć rzeczywiście sprzyjała skupieniu uwagi uczestników. Przedstawiana wiedza jest więc poparta przykładami z życia, dzięki czemu łatwiej jest przyswoić informacje. Oprócz tego w wielu placówkach stawia się na atrakcyjną formę treningu, która angażuje uczestników i uczestniczki.

  • Lepsza komunikacja z pracownikami

Bycie liderem nie jest łatwe, bo wiąże się z koniecznością podejmowania szeregu mniejszych i większych decyzji, które mają być korzystne zarówno dla przedsiębiorstwa, jak i dla zatrudnionych osób. Doskonała znajomość tematyki dyskryminacji, mobbingu i innych nieprawidłowości, które pojawiają się w niektórych miejscach pracy, pozwala ich uniknąć. W efekcie łatwiej jest wytworzyć profesjonalną, komfortową i twórczą atmosferę, opartą na wsparciu i szacunku.

Newsletter