Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Wiadomości i newsy

ranking kont osobistych
Konto osobiste bez opłat to marzenie każdego klienta bankowego. Po co płacić nawet kilkadziesiąt złotych miesięcznie za produkt bankowy, który można mieć za darmo? Co więcej, wiele banków oferuje promocje dla nowych klientów, co oznacza, że można zyskać nawet kilkaset złotych na założeniu konta. Jak więc znaleźć najkorzystniejszy rachunek?

Google Cloud for business miniaturka 1
“Google Cloud for Business” to obowiązkowy punkt w tegorocznym kalendarzu eventów online dla wszystkich osób, które chcą poznać tajemnice chmurowych technologii od podstaw.

verbatimlifestylepicturesgaminggx3hddssd 53681536825368353684 31
Na rynek wchodzi nowa marka gamingowa. SureFire to ekscytująca nowa marka należąca do koncernu Verbatim GmbH, zaprojektowana specjalnie dla entuzjastów gier na PC i konsole*. Pierwsze produkty sygnowane nowym znakiem to gamingowy dysk HDD SureFire GX3 oraz gamingowy dysk SSD SureFire GX3. W ramach serii jeszcze w tym roku producent planuje premierę ponad 20 innych produktów dla graczy.

Newsletter