Biznes

Kontrola jakości Wrocław – outsourcing od firmy QSense

Coraz więcej firm przemysłowych poszukuje usług związanych z outsourcingiem kontroli jakości. Wydaje się to być zupełnie naturalne, bowiem konsumenci dokonują coraz bardziej świadomych wyborów zakupowych. Według różnych badań klienci preferują produkty o wysokiej jakości od tańszych i mniej trwałych odpowiedników. Wzrasta także świadomość dotycząca praw konsumenta w zakresie reklamowania lub zwrotu produktów.

Te czynniki bezpośrednio niejako zmuszają firmy do posiadania bezpośrednio w zakładach rozbudowanych działów badających jakość produkowanych wyrobów. Takie jednostki odpowiedzialne są również za doskonalenie jakości produktów.

We Wrocławiu istnieje kilka firm, które oferują usługi kontroli jakości na zasadzie outsourcingu pracowniczego. Jedną z takich firm jest QSense z siedzibą przy ulicy Żmigrodzkiej 83. Przedsiębiorstwo działa na rynku już kilka dobrych lat i ma na koncie ponad 140 przeprowadzonych projektów. Wysoką jakość usług potwierdzają referencje od klientów firmy.

QSense zatrudnia ponad 1000 osób, a przedstawiciele firmy podkreślają, że organizacja stale się rozwija i rozrasta. Oznacza to, że przedsiębiorstwo posiada rozbudowaną strukturę zasobów ludzkich, które mogą być alokowane na obszary klientów w zależności od aktualnego zapotrzebowania.

Ponadto, QSense zaopatruje swoich klientów w inteligentny system raportowania – QWall® – który może być zaimplementowany do każdego procesu jakościowego w zakładzie. Program pozwala na wyświetlenie szczegółowych statystyk dotyczących konkretnego wyrobu, a także wyświetla dane ogólne.

Dowiedz się więcej o usługach firmy QSense: Kontrola jakości Wrocław

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *