BiznesLifestyle

Kriolipoliza — urządzenia, przebieg zabiegu, efekty

Kriolipoliza zaskarbia sobie uwagę coraz szerszego grona klientek gabinetów kosmetycznych. Poszerzające swoją ofertę salony również nie mogą więc przejść obojętnie obok tego niezwykle popularnego w ostatnich latach zabiegu. Wprowadzenie kriolipolizy do oferty gabinetu może zapewnić napływ wielu nowych klientów i zwiększyć prestiż placówki na rynku. Sprawdź, dlaczego warto zainteresować się tym zabiegiem i czemu stanowi on ciekawą alternatywę dla innych popularnych technik odchudzania przy wykorzystaniu urządzeń technologii kosmetycznej.

Kriolipoliza — jakie efekty pozwala uzyskać?

Kriolipoliza to zabieg kosmetyczny mający na celu redukcję tkanki tłuszczowej. Z tego powodu jest ona bardzo chętnie wybierana przez osoby zmagające się z otyłością i nadwagą, a także przez klientów, którzy mają problem z cellulitem lub nadmiarem tłuszczu występującym wyłącznie w określonej partii ciała. Kriolipoliza daje gabinetom kosmetycznym i ich klientom bardzo wiele możliwości — przeprowadzona przy jej wykorzystaniu metamorfoza może być naprawdę efektowna! Z pomocą urządzeń do kriolipolizy można odchudzać takie partie ciała jak plecy, brzuch, uda, łydki czy ramiona.

Wystarczy jeden zabieg, by zauważyć efekty. To właśnie dlatego kriolipoliza jest chętnie wybierana przez klientki salonów kosmetycznych, liczące zwykle na jak najbardziej widoczne rezultaty w krótkim czasie. Wystarczą już 2 tygodnie, by zauważyć efekt wyszczuplenia poddanej zabiegowi partii ciała. Pełen rezultat widoczny jest po upływie niecałych dwóch miesięcy.

 

Kriolipoliza — urządzenia do gabinetu kosmetycznego

Kriolipoliza to nie tylko skuteczny, ale i dosyć prosty w przeprowadzeniu zabieg. Z tego powodu ceniony jest zarówno przez klientki, jak i gabinety kosmetyczne. Usuwanie tłuszczu metodą kriolipolizy nie wymaga naruszania powłok skórnych — zabieg jest całkowicie bezinwazyjny oraz bezbolesny. Urządzenie zabiegowe zwykle wyposażone jest w jedną lub więcej głowic, które, przykładane do  wybranych partii ciała klienta, ochładzają je temperaturami z zakresu od -10 do 0 stopni Celsjusza.

Dzięki użyciu odpowiedniego urządzenia, a także zastosowaniu ochronnych membran na głowice zabiegowe, kriolipoliza będzie bezpiecznym zabiegiem przeprowadzanym bez ryzyka uszkodzenia skóry lub sąsiadujących tkanek. Poddany działaniu urządzenia tłuszcz jest bezpiecznie usuwany przez organizm, dzięki czemu możliwe jest osiągnięcie widocznego efektu wyszczuplenia w sposób bezinwazyjny i pozbawiony ryzyka poważnych powikłań.

 

Urządzenia do kriolipolizy — podejmij dobry wybór

Jeśli planujesz zaopatrzenie swojego gabinetu w urządzenie do kriolipolizy, postaw na wysokiej jakości sprzęt od renomowanych producentów. Przy wyborze zwróć uwagę na parametry urządzenia oraz obecność deklaracji zgodności CE. Nowoczesny i funkcjonalny sprzęt zabiegowy znajdziesz na stronie https://cosmed24.pl/urzadzenia-kosmetyczne-hi-tech/kriolipoliza-urzadzenia-hi-tech/. Urządzenia kriolipoliza dostępne w ofercie polskiego dostawcy Cosmed24 mogą pomóc gabinetowi medycyny estetycznej lub salonowi kosmetycznemu w rozbudowie oferty placówki o nowy, popularny zabieg.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *