LifestyleNowe technologie

Czym jest wirtualna recepcja RentalBots?

Wirtualna recepcja RentalBots to coś więcej niż zamek na kod! Rozwiązanie to obejmuje zestaw: aplikacje dla gości i właściciela oraz karty meldunkowe online. Działają z każdym typem zamków na rynku. Zapewniają całkowitą automatyzację i bezkontaktową recepcję. Sprawdź, dlaczego warto wypróbować RentalBots!

Prowadzenie całodobowej recepcji w obiekcie noclegowym wiąże się z wysokim kosztem zatrudnienia obsługi. RentalBots to wirtualna alternatywa i sposób na realne oszczędności! Usługa skierowana jest do właścicieli różnych obiektów noclegowych – apartamentów short-term, pensjonatów, moteli i hoteli.

RentalBots umożliwia wprowadzenie nowoczesnych rozwiązań cyfrowych na miejsce tradycyjnej recepcji. Dzięki nim goście korzystają z możliwości rezerwacji, zameldowania i otwierania zamków w drzwiach przez… swój smartfon! Automatyzacja pracy recepcji nie wymaga ręcznej obsługi. Z poziomu telefonu załatwisz wszystkie konieczne dokumenty, potwierdzenia czy kody dostępów.

Zalety RentalBots

Dlaczego warto skorzystać z RentalBots? Jakie są zalety tego rozwiązania?

Jedyne takie rozwiązanie na rynku

RentalBots to jedyna tego typu rozwiązanie, które integruje ponad 400 portali (m.in. Booking, Airbnb, i inne) z systemem smart zamków obiektu. Po rezerwacji klient automatycznie otrzymuje na swój smartfon aplikację zdalnej recepcji, umożliwiającą otwieranie drzwi, zamawianie usług (takich jak wycieczki, taxi, jedzenie), komplet niezbędnych informacji i kontakt zdalny z obiektem. Aplikacja jest wysyłana na telefon gościa obiektu noclegowego, dzięki czemu ma on całodobowy dostęp do wszystkich funkcji.

Całkowita automatyzacja

Funkcja kontroli dostępu jest w pełni zautomatyzowana. System pobiera dane z kanału zarządzającego rezerwacjami. Następnie aplikacja zapewnia automatycznie nadawanie, kasowanie i wysyłanie kodów do różnych modeli smart-zamków. W efekcie narzędzie umożliwia zdalne otwieranie drzwi.

Automatycznie pobierane i podpisywane jest także niezbędne potwierdzenie akceptacji regulaminu przez gościa. Zbierane dane są podstawą do weryfikacji tożsamości gościa, co podnosi poziom bezpieczeństwa obiektu.

Bezpieczeństwo

Rozwiązania smart zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa. Dotyczy to także pandemii – recepcje są miejscami, gdzie każdego dnia przewijają się dziesiątki osób, więc łatwo o zakażenie. Brak tradycyjnej recepcji daje większą swobodę i nie zwiększa ryzyka zachorowania.

W obiektach, które korzystają z innych rozwiązań, wydawanie kluczy odbywa się poprzez wyznaczoną osobę lub poprzez dostarczenie kluczy w skrytkach szyfrowych – są to proste rozwiązania o bardzo niskim poziomie bezpieczeństwa. W RentalBots każdy gość otrzymuje indywidualny kod.

Realne oszczędności

Tradycyjnie wykorzystywane podejście rynkowe zakłada obecność recepcjonistów, do którego zadań należy odpowiadanie na pytania klientów i prowadzenie kalendarza rezerwacji. Funkcjonalność RentalBots pozwala zredukować liczbę etatów. Cała procedura rezerwacji, jak również proces odbioru lokalu może być całkowicie zautomatyzowana.

RentalBots to nowoczesna i wygodna recepcja online – rozwiązanie na miarę XXI wieku. Sprawdź je już dziś!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *