BiznesLifestyle

Interesujące książki o e-commerce – wiedza ma znaczenie

Marząc o rozwoju swoich przedsięwzięć, które rozwijają się w Internecie, warto stawiać na sprawdzone rozwiązania, które przyniosą nam sukces. Tak jest z pewnością w przypadku sklepów internetowych, czy też witryn zajmujących się usługami albo działalnością kulturalno-społeczną, itp. Im więcej będziemy wiedzieć na temat marketing automation czy też content marketingu, tym łatwiej będzie nam podjąć odpowiednie działania, np. w naszym sklepie internetowym. Zwiększony ruch w naszej witrynie, lepiej podane treści, dobrze dobrane słowa kluczowe oraz inne działania tego typu, na pewno przełożą się na wyższy zysk w przyszłości. Warto więc szukać wiedzy, dzięki której nasz sen o rozbudowie naszej witryny czy też zwiększeniu zasięgów sklepu internetowego spełni się jak najszybciej.

Jak rozwijać e-commerce – książka, po które warto sięgnąć

Dużą pomocą dla osób, które chcą zwiększyć swoje zasięgi w sieci, w tym dla właścicieli sklepów internetowych, mogą być ciekawe książki poświęcone zagadnieniu e-commerce. Jeśli więc w polu naszych zainteresowań leżą takie rozwiązania, to koniecznie powinniśmy do nich jak najszybciej dotrzeć. W tym celu wystarczy wpisać w wyszukiwarkę internetową dobrze dobrane hasło, np.: „e-commerce książka” i sprawdzić, co nam tutaj podsunie algorytm. Właściciel sklepu internetowego może więc tutaj sięgnąć po takie pozycje, dostępne na platformach ofertowych Allegro, jak np.: „Nie każ mi myśleć” Steve’a Kruga czy też „Tworzenie modeli biznesowych” Alexandra Osterwaldera oraz Yves’a Pigneur’a. Oczywiście książek o e-commerce jest o wiele więcej, a więc warto szukać tych pozycji. Dla osób, które wykorzystują marketing na co dzień w social mediach, ciekawą lekturą będzie książka Nir’a Eyal’a pt. „Skuszeni”. Autor książki opowiada nam, dlaczego tak skutecznym jest np. portal Facebook.

 

Marketing internetowy ma znaczenie – warto wiedzieć więcej o marketingu internetowym

Żeby nabyć książkę o e-commerce wystarczy znaleźć tylko dobrze zaopatrzony sklep online i dokonać tam zakupu. Wspaniałym źródłem wiedzy na temat, czym może się stać hacker marketing albo jak dobrze zainwestować w content marketing w mediach społecznościowych, będzie z pewnością także specjalistyczny blog: www.ekomersiak.pl. Znajdziemy tam sporo informacji o tym, jak specjaliści od marketingu wykorzystują konsumentów oraz konsumentki, a także o tym co zrobić, by nasz sklep internetowy, dokonując zmian w strategii komunikacji, odniósł w przyszłości prawdziwy sukces. Najlepsze książki oraz interesujące blogi pomogą nam wykorzystać to, co drzemie w możliwościach naszego przedsięwzięcia online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *