BiznesNowe technologie

Jak wybrać ekran reklamowy?

Skoro zastanawiasz się nad wyborem ekranu, to znaczy, że jesteś na dobrej drodze do unowocześnienia swojego biznesu. Ekrany stanowią czynnik, który przyciąga uwagę przechodzących, potencjalnych klientów. Zapraszają do wejścia. Tworzą nastrój ekskluzywności, a przy tym odpowiadają na wymagania młodych ludzi. Ci zaś mogą stać się lojalnymi klientami, jeśli odpowiednio przygotujesz reklamy emitowane na ekranach.

Nim zdecydujesz się na instalację ekranów.

Aby odpowiednio wybrać ekran reklamowy, warto odpowiedzieć sobie na kilka pytań:

  1. Jaka jest powierzchnia Twojego sklepu, restauracji, urzędu?
  2. Jak można wyznaczyć miejsca, w których klient, gość będzie miał najlepszy dostęp do informacji na ekranach?
  3. Czy interesują Cię ekrany zewnętrzne, czy wolisz te, które będą wewnątrz budynku lub Twojego biznesu?
  4. Ile ekranów chcesz zamontować i jakie treści będą się na nich pojawiały?

Odpowiedzi na te proste pytania ułatwią podjęcie decyzji. 

Możesz być pewny, że my zapewnimy nalepszy sprzęt dopasowany konkretnie do Twoich potrzeb.

Ekrany reklamowe sprawdzają się idealnie w każdym typie biznesu. Może to być mały, osiedlowy sklep, wielki bank, urząd, restauracja, kawiarnia czy hotel. Ze względu na powierzchnię możesz zdecydować się na ekrany małe, na przykład jeden przy kasie, który będzie kusił klientów nowościami, przecenami albo podawał wiadomości o pogodzie. Jeśli miejsca jest więcej i dysponujesz witryną, to z pewnością warto umieścić jeden ekran duży w oknie. Ekrany, które działają bezawaryjnie 24/7, zapewnią stały kontakt z klientem. O ile duży ekran w witrynie będzie przedstawiał cały asortyment lub wszystkie usługi, o tyle małe ekrany mogą się znaleźć w określonych działach biznesu, aby konkretnie odpowiadać na potrzeby klienta związane z zakupami. 

 

Ekrany są niezawodne w każdej sytuacji.

Ekrany są odporne na kurz, uderzenia, złe oświetlenie. W każdych warunkach obraz jest czysty, wyraźny i czytelny. Wystarczy zatem jedynie zadbać, aby klient/gość miał łatwy dostęp do ekranu i mógł poznawać, cieszyć się tworzonymi przez Ciebie treściami reklamowymi. I – oczywiście – robił zakupy albo korzystał  z Twoich usług. 

Jesteśmy pewni, że szybko przekonasz się, ile korzyści przynoszą ekrany reklamowe wewnętrzne. Następnym krokiem będzie promocja na zewnątrz. Ekrany wyróżnią Twój biznes. Klienci zobaczę Cię wcześniej niż konkurencję i bezbłędnie Cię odnajdą. 

Konstrukcja ekranów i obudów zaprojektowana jest w taki sposób, abe zapewnić jakość odbioru treści reklamowych oraz bezpieczeństwo i niezawodność sprzętu bez względu na warunki atmosferyczne i uszkodzenia. 

Jeśli masz jeszcze wątpliwości, to prosimy o kontakt. Przedstawimy pełną ofertę ekranów reklamowych i doradzimy, które najlepiej dopasują się do Twoich potrzeb. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *