Biznes

Myjnia fryzjerska wolnostojąca czy zintegrowana? Od czego uzależnić wybór?

Myjnia fryzjerska wolnostojąca czy zintegrowana? Od czego uzależnić wybór?

 

Meble fryzjerskie są kluczowym elementem każdego salonu fryzjerskiego. Ich jakość, a także utrzymanie w nienagannej czystości, w wielu przypadkach decydują o wyborze przez klienta właśnie tego salonu. Należy bowiem pamiętać, że branża fryzjerska ma sporą konkurencję. Dlatego też, by utrzymać wysoki poziom obsługi i zagwarantować klientom 100% komfort podczas wizyt, warto zadbać o każdą część wyposażenia. Bez wątpienia jednym z kluczowych mebli, a jednocześnie istotnym narzędziem pracy fryzjera, jest myjnia fryzjerska. Wybór odpowiedniej do swojego salonu to zawsze spore wyzwanie, szczególnie jeśli robi się to po raz pierwszy. Jaki rodzaj myjni fryzjerskiej będzie najbardziej optymalnym rozwiązaniem w Twoim salonie? O czym należy pamiętać przy wyborze myjni fryzjerskiej?

 

Profesjonalne myjki fryzjerskie

Wybór mebli do własnego atelier nie powinien opierać się wyłącznie na cenie. Profesjonalna myjnia fryzjerska musi przede wszystkim spełniać niezbędne parametry techniczne takie jak kształt misy, bateria czy obudowa myjni fryzjerskiej. Istotną kwestię stanowi powierzchnia samego salonu. Od wielkości miejsca przeznaczonego na punkt z myjką, należy bowiem uzależnić zakup danego modelu.

 

Myjnia fryzjerska wolnostojąca

Myjnia wolnostojąca będzie świetnym rozwiązaniem w przypadku niewielkich powierzchniowo salonów. To bardzo wygodne rozwiązanie, które może znacząco poprawić jakość usług fryzjerskich szczególnie jeśli klientami są dzieci. Myjnie wolnostojące nie są bowiem zintegrowane z siedziskiem. Można je swobodnie dostawić do fotela fryzjerskiego, dzięki czemu nie zawsze trzeba gości salonu fatygować do miejsca przeznaczonego na myjkę. Przy dużej częstotliwości wizyt, zakup kilku wolnostojących mebli zamiast jednej zintegrowanej myjki, przyspieszy pracę fryzjerów wykonujących zabiegi w tym samym czasie. Przykładem tego rodzaju nowoczesnej myjki jest model Gabbiano przenośny, oferowany przez myjnie fryzjerskie Warszawa. Myjkę wykonano z wysokiej jakości tworzywa, które nie jest problematyczne w utrzymaniu czystości, a przy tym posiada wygodną regulację kąta nachylenia.

 

Myjnia fryzjerska zintegrowana

Kompaktowe myjnie fryzjerskie potrzebują znacznie więcej miejsca do zagospodarowania. Są bardzo wygodne, a przy tym wyglądają w salonie bardzo prestiżowo. Nie ma jednak możliwości ich swobodnego przestawiania. W tym przypadku myjka na stałe połączona została z fotelem. I choć mogłoby to się wydawać utrudnieniem w organizacji pracy fryzjera, ten rodzaj myjek fryzjerskich jest bardzo popularny wśród renomowanych, najlepszych atelier. To swojego rodzaju wizytówka, potwierdzająca wysoką jakość usług świadczonych przez fryzjerów danego salonu. Przykładem myjni fryzjerskiej tanio dostępnej w sklepie santai.com.pl jest model Vera BR-3515 kremowa. Prezentuje się on wyjątkowo okazale. Nowoczesny design idealnie wpisuje się bowiem w styl futurystycznych wnętrz.

Przy zakupie myjni fryzjerskiej należy przede wszystkim wziąć pod uwagę indywidualne potrzeby takie jak wielkość salonu czy liczba zatrudnionych fryzjerów. W wielu przypadkach zakup kilku myjek wolnostojących będzie bardziej praktycznym rozwiązaniem niż inwestycja w jedną myjnię zintegrowaną. W poszukiwaniu profesjonalnej myjki, warto kierować swoją uwagę ku sklepom specjalistycznym jak np. myjnie fryzjerskie Warszawa, gdzie można znaleźć najwyższej jakości sprzęt w stosunkowo niskich cenach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *