Biznes

Wynajem kserokopiarki, wynajem drukarki – co warto wiedzieć?

Kserokopiarka jest jednym z podstawowych urządzeń, które wykorzystuje się w profesjonalnych firmach. Wysokiej jakości sprzęt z funkcjami kopiowania pozwala usprawnić pracę w przedsiębiorstwie. Drukowanie ważnych faktur i dokumentów to tylko przykładowe czynności. Dla wielu firm dzierżawa kserokopiarek i drukarek to w ostatnim czasie bardzo kusząca opcja. Jakie są główne zalety takiego rozwiązania? Odpowiadamy poniżej!

 

Wynajem kserokopiarek i dzierżawa drukarek to opcja, na którą decyduje się coraz większa liczba firm.

 

Funkcjonalna kserokopiarka – wiele korzyści dzięki jednemu urządzeniu

Współczesne urządzenia biurowe są dostosowane do zaawansowanych potrzeb użytkowników. Nie inaczej jest w przypadku profesjonalnych kserokopiarek, które nie skupiają się wyłącznie na funkcji kserowania (kopiowania). Te urządzenia wielofunkcyjne wykonują również inne zadania. Nowoczesne sprzęty tego typu potrafią łączyć możliwości kopiarek, drukarek, skanerów i faksu. Ze względu na ich wielozadaniowość cieszą się dużym uznaniem w miejscach pracy.

 

Wynajem kserokopiarki, wynajem drukarki – podstawowe informacje

Sprzęty poligraficzne są często niezbędnymi elementami wyposażenia biur. Ich obecność usprawnia oraz ułatwia organizację pracy i obróbkę dokumentów. Kupno urządzeń wielofunkcyjnych wiąże się z jednorazowym wydatkiem, dbaniem o gwarancję, często należy pamiętać o przeglądach gwarancyjnych i wymianie materiałów eksploatacyjnych, których cena jest zależna od wahań kursów walutowych. W takiej sytuacji warto postawić na bardziej oszczędną alternatywę, jaką jest dzierżawa kserokopiarki, drukarki i urządzeń wielofunkcyjnych wraz z pełną opieką serwisową oraz dostawą tonerów i materiałów eksploatacyjnych.

 

Dzierżawa kopiarek i dzierżawa drukarek – zalety

Wieloletnie doświadczenie sprawia, że jakościowe firmy są w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Pomogą wdrożyć innowacyjne rozwiązania związane z drukowaniem i przetwarzaniem dokumentów w Twojej firmie. Kolejne zalety to:

  • Dostęp do statystyk wydrukowanych stron na poszczególnych urządzeniach w ramach umowy na wynajem kserokopiarek oraz drukarek.
  • Dostarczenie wysokiej jakości urządzenia swoim pracownikom.
  • Wsparcie, począwszy od etapu przygotowania oferty, poprzez instalację urządzenia, aż po obsługę serwisową.
  • Oszczędność – nie trzeba ponosić kosztów zakupu materiałów eksploatacyjnych, urządzenia, ani serwisu.
  • Innowacyjność – wynajmujesz nowoczesne kserokopiarki i drukarki w niskich abonamentach.