BiznesLifestyle

Ekspres do biura – co kupić dla pracowników?

Ekspres do kawy z pewnością ucieszy pracowników biura. Gdy nie wiesz, jaki model wybrać, sprawdź, czym powinien wyróżniać się dobry ekspres kawowy do firmy!

 

Ekspres do kawy z pewnością ucieszy pracowników biura. Gdy nie wiesz, jaki model wybrać, sprawdź, czym powinien wyróżniać się dobry ekspres kawowy do firmy!

 

Dobry ekspres firmowy – czym powinien się cechować?

Wybierając odpowiedni ekspres do firmy, warto skoncentrować się na modelach, które będą pozwalały na łatwe przyrządzanie różnorodnych naparów kawowych i nie tylko. Ważne jest zatem, aby urządzenie nie wymagało specjalistycznej wiedzy.

Jednocześnie ekspres do kawy do biura powinien być ekonomiczny oraz wydajny, ponieważ każdego dnia będzie on używany wielokrotnie.

Warto także uwzględnić funkcje oferowane przez urządzenie. Najlepiej, aby urządzenie miało system spieniający mleko oraz funkcję automatycznego czyszczenia.

 

Rodzaje ekspresów do firmy

Do biura można wykorzystać różne rodzaje ekspresów kawowych. Na jakie z nich warto zwrócić uwagę?

Najlepszą opcją będzie ciśnieniowy i automatyczny ekspres do firmy, który powoduje, że przyrządzenie pysznej kawy jest dziecinnie proste. Takie urządzenia wyposażone są też w systemy mleczne oraz w młynki do kawy. W tej kategorii warto zwrócić uwagę na szwajcarskie ekspresy Franke A300, które od lat cieszą się niezmienną popularnością wśród klientów biznesowych.

W biurach mogą sprawdzić się także ekspresy kapsułkowe – są proste w obsłudze, lecz dość drogie w eksploatacji ze względu na konieczność stosowania kapsułek.

Najtańszą opcją będzie ekspres przelewowy, lecz może przyrządzać on tylko jeden typ kawy z mielonych ziaren.

 

Gdzie kupić ekspres do kawy do biura?

W wyborze dobrego ekspresu kawowego do biura mogą pomóc partner Franke – coffeeon.pl. Zapewniają one swoim klientom kompleksową obsługę, która włącza doradztwo, sprzedaż, leasing lub wynajem, a także serwis ekspresów. Dodatkowo mogą one regularnie dostarczać swoim klientom świeżą kawę oraz inne materiały potrzebne do jej parzenia.

Ciśnieniowy i automatyczny ekspres do kawy do biura będzie zatem najlepszym zakupem dla pracowników – prosty w obsłudze, wszechstronny, wydajny i ekonomiczny z pewnością będzie używany regularnie.

 

 

Jak przeprowadzić windykację? Zleć ją do programu windykacja-online.pl.
Przeprowadź skuteczną windykację długów i odzyskaj swoje pieniądze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *