Biznes

Praca w Betterstyle

Już dziś możesz rozpocząć pracę, która zmieni sposób, w jaki postrzegasz zarabianie pieniędzy. Przede wszystkim jest to praca elastyczna, którą możesz dostosować do swojego rozkładu dnia i połączyć ją z innymi codziennymi obowiązkami. Będziesz zarządzać swoim czasem i masz szansę na zbudowanie własnego biznesu.

Na czym polega współpraca? 

  • Sprzedajesz produkty Betterstyle– z każdego sprzedanego produktu otrzymujesz wynagrodzenie równe 23% ceny katalogowej przedmiotu (aktualny katalog Betterstyle).
  • Kupując taniej dla siebie i rodziny produkty Betterstyle oszczędzasz równowartość 23% ceny katalogowej dzięki czemu zaoszczędzone pieniądze zostają Ci w kieszeni.
  • Rozbudowujesz własną grupę – jeśli interesują Cię duże pieniądze, szukasz kreatywnych osób poszukujących pracy. Po zarejestrowaniu przedstawiciela otrzymujesz wynagrodzenie za każdy sprzedany przedmiot.

Dla kogo jest to idealne zajęcie?

Praca ta jest świetnym rozwiązaniem zarówno dla osób chcących podjąć stałe zajęcie, jak i dla tych, którzy szukają dodatkowego źródła dochodu. Stanowi możliwość rozwoju dla osób, które pracują z domu np. wychowując dziecko.

Na jakiego rzędu zarobki można liczyć?

Wynagrodzenie w tej branży jest zależne od poziomu zaangażowania i włożonej pracy. Traktując współpracę tę jako zajęcie dodatkowe, można liczyć na ok. 1000 zł miesięcznego wsparcia budżetu domowego. Zostając liderem, generuje się obrót dający wynagrodzenie na poziomie kilku tysięcy złotych.  Aby zbudować grupę, należy zdawać sobie sprawę, iż zadanie to wymaga wysiłku i poświęcenia. Praca jednakże jest miła i satysfakcjonująca.

Katalog Betterstyle – setki produktów do domu

Katalog Betterstyle to najlepsze rozwiązania dla Twojego domu. Znajdziesz tu wszystko co jest przydatne i pomocne do gotowania, sprzątania, a także kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji skóry. Oprócz tego aby cieszyć się dobrym samopoczuciem, warto zapoznać się z oferowanymi witaminami i suplementami diety, a także z wyselekcjonowanymi zestawami kaw oraz herbat. To ważne narzędzie w sprzedaży i miejsce, w którym znajdziesz wiele ciekawych patentów dla swojego domu.

Jak rozpocząć współpracę z Betterstyle?

By móc pracować z nami należy wypełnić formularz rejestracyjny. Po otrzymaniu go, wysyłamy dalsze instrukcje dotyczące współpracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *