Biznes

Reklama stałociśnieniowa — dlaczego warto w nią zainwestować?

Producenci materiałów reklamowych oferują różnego rodzaju rozwiązania — te tradycyjne, jak i nowoczesne, nieszablonowe. Jednym z ciekawszych rozwiązań jest reklama stałociśnieniowa, zwana także pneumatyczną. Systemy te są dostępne w różnych wariantach, zarówno pod względem wielkości, jak i kształtu, dzięki czemu łatwo dopasować je do potrzeb i oczekiwań klientów. Czym są i dlaczego warto w nie zainwestować? Sprawdź poniżej.

Reklama stałociśnieniowa – co to takiego?

Reklama stałociśnieniowa to nowoczesny i niezwykle ciekawy produkt, pozwalający zwiększyć rozpoznawalność firmy. Jest to nic innego, jak dmuchane elementy wykorzystywane podczas różnego rodzaju wydarzeń organizowanych w plenerze. W ofercie Gupy Luxpol w zakresie systemów stałociśnieniowych znajdują się bramy, namioty, słupy, jak i inne elementy dmuchane, w różnych kształtach. Tego rodzaju nośniki reklamy wzbudzają zainteresowanie, ale też pozwalają firmie wyróżnić się na tle innych. Tego rodzaju dmuchane elementy można nabyć w różnych wersjach – wersja stałociśnieniowa ma ogromną zaletę, gdyż wymaga jednorazowego napompowania elementu, bez konieczności podłączania go do stałego źródła prądu.

 

Dlaczego inwestycja w systemy stałociśnieniowe jest opłacalna?

To, co wyróżnia systemy stałociśnieniowe to przede wszystkim wygląd elementu reklamowego. Są to duże, niezwykle okazałe i estetyczne elementy, które można umieścić w dowolnym miejscu. Odpowiednio dobrane rodzaje i ich rozmieszczenie sprawiają, że przechodnie z pewnością nie przejdą obok nich obojętnie. Co ważne — to jednorazowa inwestycja, która może pracować na korzyść firmy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Systemy stałociśnieniowe zachwycają najczęściej swoim designem. Odpowiednio zaprojektowane mogą zawierać nie tylko logo i nazwę firmy, ale też ciekawe hasła i grafiki kojarzące się z firmą. Projektując uniwersalną reklamę, można stworzyć element, który można wykorzystać zarówno na placu przed firmą, jak i na różnego rodzaju eventach. Tego rodzaju inwestycja przynosi ogromne korzyści i jest inwestycją długoterminową.

Samo rozkładanie, jak i pompowanie systemów stałociśnieniowych nie jest skomplikowane. Dzięki odpowiedniej jakości systemom mocującym, namioty, bramy czy słupy są bezpieczne nawet podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych. Pozostałe elementy niezbędne do montażu są proste w użyciu i nie wymagają użytkowania specjalistycznego sprzętu. Warto jednak pamiętać, by przewozić i przechowywać je w pokrowcach dołączonych do kompletu, które zapewniają właściwą ochronę przed uszkodzeniami materiału.

 

Jak wybrać odpowiedni system stałociśnieniowy?

Wybierając system stałociśnieniowy, należy zwrócić uwagę na jego wielkość i kształt. Każdy z tych elementów sprawdzi się w innej sytuacji. Namiot stałocisnieniowy to doskonały sposób na stworzenie wyróżniającego się punktu obsługi podczas różnych wydarzeń plenerowych czy zewnętrznych akcji promocyjnych. Bramy stałociśnieniowe to z kolei doskonałe elementy pozwalające zorganizować start i metę podczas różnego rodzaju wydarzeń sportowych. Słupy gazoszczelne to kolejne szybkie i proste do rozłożenia reklamy, sprawdzające się podczas różnego rodzaju eventów. Pozwalają one w prosty, ale efektowny sposób zaprezentować firmę i wyróżnić ją na tle innych.